Adidas Originals&Have a Good Time sokak modası ile konforu ve şıklığı yaşayın!

Adidas Originals, Tokyo’nun yeni nesil sokak modası markası ile hazırladığı ortak kapsül koleksiyonu ‘Have a Good Time’ı 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda sunuyor. Have a Good Time şimdinin ve geçmişin ‘rahat’a olan sevdasını içeriyor. Adidas 2019 İlkbahar/Yaz sezonu

Girls and She Dergisi

adidas

2019 İlkbahar/Yaz sezonunda sunulan koleksiyonda mavi çerçeveli ‘Have a Good Time’ ve adidas’ın Trefoil logosu ilk dikkati çeken detay dikkat çekmekte. Aynı logolar kadife eşofman ve eşofman üstünde de dikkati çekiyor. Arjantin’in futbol takımının berrak mavi renginden esinlenilen sweatshirt’te de ön yüzünde jakarlı Trefoil logo, sırt kısmında ise Have a Good Time logosu bulunuyor.

adidas

Kapsülün ayakkabı seçenekleri, popüler kültürde çok önemli bir etkiye sahip olan iki farklı stilin izlerini barındırıyor. Birincisi, Run DMC ile özdeşleşen, burun kısmındaki “shelltoe” ile ayrışan basketbol ayakkabısı üzerinde 80’lerin sokak kültürünü simgeleyen ‘have a good time’ mesajına yer veren ‘Have a Good Time Superstar’. Superstar’ın yan yüzünde lazerle işlenen SS19 logosu, bilek ve çorap astarında ise ‘Have a Trefoil’ yazısı bulunuyor. Superstar’daki bu heyecanlı yaklaşımın aynısı, tüm zamanlarının favorisi olan Gazelle Super’de de görülüyor. Gazelle de Arjantin’in açık mavisinden esinleniyor ve Superstar ile aynı logo detaylarını içeriyor.

adidas
adidas

Adidas 2019 İlkbahar/Yaz sezonu

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares