Anneler Günü’nde unutulmayacak hikayeler için Zoemini S

Anneler Günü yaklaşırken hediye arayışı hız kazanıyor. Teknolojiden vazgeçemeyen annelere özel hediye önerisi Canon’dan geliyor. Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, yakın zamanda kullanıcıların beğenisine sunduğu yeni Zoemini S ile fotoğraf tutkunu anneler için fotoğraf çekme ve anında baskılarını alma özelliklerini tek bir üründe sunuyor. Zoemini S, şık tasarımı, cebe sığabilen kompakt yapısı ve kolay kullanımı ile annelerin hikayelerine ilham veriyor. Annelere özel hediye önerisi Canon’dan geliyor.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon; yeni ürünü Zoemini S ile annelerin fotoğraf çekme deneyimini eğlenceye dönüştürüyor. Her anını fotoğraflamayı seven annelerin yaratıcılıklarını destekleyecek Zoemini S, 8 megapikselli kamerası, tasarımında öne yerleştirilen aynası ve selfie’lere özel ışık halkası sayesinde kullanıcılarına kusursuz kareler sunuyor.
Unutulmaz anları hikayeye dönüştüren Zoemini S; ele, cebe, sırt çantasına sığan ve her yere kolayca taşınan kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor. Zoemini S, fotoğraf tutkunu annelerin tatildeki maceralarından Instagram’a yakışan, lezzetli sofralara kadar farklı konseptlerdeki fotoğraflarını çekme, anında yazdırma ve paylaşma gibi tüm ihtiyaçlarını tek seferde karşılıyor.

Canon Zoemini S

Canon Zoemini S, bu Anneler Günü’nde hikayeleri ölümsüzleştirecek
Canon Zoemini S, ücretsiz indirilebilen Canon Mini Print Uygulaması (iOS/Android) tarafından da destekleniyor. Bu uygulama sayesinde fotoğraf sever anneler, Bluetooth® aracılığıyla akıllı cihazlarından doğrudan bağlanarak diledikleri fotoğrafı yazdırabiliyor ve çeşitli yaratıcı filtre, çerçeve seçenekleriyle de fotoğraflarını düzenleyerek birbirinden eğlenceli kareler elde edebiliyor. Aynı zamanda uygulamanın uzaktan çekim ve otomatik zamanlayıcısını da kullanarak kalabalık selfieleri kolaylıkla çekilebiliyorlar.

Pembe, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip Zoemini S, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Canon Zoemini S

Canon Zoemini S Temel Özellikler
• [1] 8 megapiksel fotoğraf makinesi.
Kutunun içindekiler:
• Canon Zoemini S/
• Bir paket Canon Zink™ Fotoğraf Kağıdı (10 yapraklı Fotoğraf Kağıdı ve 1 SMART SHEET™)
• Micro USB şarj kablosu (USB A’dan Micro’ya)
• Hızlı Başlangıç Rehberi
• Regülasyon Sayfası
• Bilek askısı

Annelere özel hediye önerisi Canon’dan geliyor

Etiketler: , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares