Beaten Fame, Mart ayında yayınlanacak yeni albümü Zinde’den 5 şarkı ile sizlerle!

Uzun bekleyiş sona eriyor. Elçin Orçun ve Güven Gültekin ikilisinden oluşan BEATEN FAME’in 1 Mart günü yayımlanacak yeni albümü “Zinde”den tadımlık 5 şarkı bugün Epic Istanbul/Sony Music etiketiyle yayımlandı. Hip-hop, R&B, dubstep, trip-hop gibi tarzların başarılı örneklerini müzikseverlerle buluşturan ikilinin, insanları keyifli bir maceraya sürükleyen bu albümden yayımlanacak Adil Alpakın yönetmenliğindeki video klibi “Peri Tozu” da bugün dinleyiciyle buluştu.“BEATEN FAME – Zinde, Part I” şimdi tüm dijital platformlarda

İçsel bir isyanla gelen uyanışın anlatıldığı “Zinde” albümündeki tutarlı duruş, BEATEN FAME’in ışıldayacak kariyeri için kulakları doyuran bir çalışma niteliğinde. Müzik, miks ve aranjelerini Güven Gültekin’in üstlendiği albümde, mastering Mahmood Sadeghi, tüm sözler ve vokaller ise Elçin Orçun’a ait.

Derdini anlatmanın en iyi yolu olarak müziği seçen BEATEN FAME albümü şu sözlerle anlatıyor;
“Bu zindelik bir sabah soğuğu, kahve veya soğuk bir duş zindeliği değil, bu zindelik ateşle gelen, sorular soran, cevapları da kendi bulan, içinde yoğrulan, kavrulan ne varsa çıkıp gitmesi için çalıştıran, isyanın getirdiği uyanışla, insanı zımba gibi hazır tutan bir zindelik.
Komşu, var mısın yok musun?”

“BEATEN FAME – Zinde, Part I” şimdi tüm dijital platformlarda

Etiketler: , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
7 shares