Çağatay Akman, “Nasıl Çağatay Akman Oldum” adlı kitabının imza gününde sevenleriyle buluşuyor

Sosyal medyada muhteşem şarkılarıyla ve paylaşımlarıyla fenomen olan Çağatay Akman, “Nasıl Çağatay Akman Oldum” kitabının imza gününde, İzmirli hayranlarıyla D&R iş birliği ile Optimum’da buluşacak. YouTube’a yüklediği “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile milyonlarca kişinin izlediği Çağatay Akman, sevenleri ile bir araya gelecek. Çağatay Akman “Nasıl Çağatay Akman Oldum” kitabının imza gününde

Çıkış parçası “Gece Gölgenin Rahatına Bak” ile YouTube’da 275 milyon kez izlenen ve sosyal medyada paylaşımlarıyla beğeni rekoru kıran fenomen Çağatay Akman 16 Şubat Cumartesi günü saat 15:00’da İzmirli sevenleri ile buluşacak. Genç yıldız, D&R ve Optimum iş birliği ile düzenlenecek imza gününde sevenlerine şarkı da söyleyecek. Sosyal medyada milyonlarca takipçisiyle rekor kıran Çağatay Akman, duygularını bu kez hayranları ile yüz yüze paylaşacak, onlarla fotoğraf çektirecek.

Romantik şarkılarıyla sosyal medya fenomenlerinden Çağatay Akman, Optimum’da “Nasıl Çağatay Akman Oldum” adlı kitabının imza gününde takipçileri ve sevenleri ile buluşacak.

Çağatay Akman “Nasıl Çağatay Akman Oldum” kitabının imza gününde

Etiketler: , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
2 shares