70’ler retrosu yeniden canlanıyor! Eastpak SS19 koleksiyonunu gördünüz mü?

Son dönemlerde keskin bir yükselişte olan 1970’lerin Retro spor trendi yeniden canlanarak sokaklardaki ve defilelerdeki yerini almaya başladı. Eastpak’in, üç renkli yeni Retro koleksiyonu klasik fonksiyonellikle yan yana geliyor. Eastpak 2019 çanta modelleri

Özel detaylarla, dünya çapında ödüllü ve ikonlaşmış çanta modellerini bir araya getirerek Retro kültürüne vurguda bulunan Eastpak, sezonun renklerini dayanıklı tasarımlarla buluşturuyor. Birçok spor dalından ilham alarak tasarlanan koleksiyonda dikkat çekici renkler ve yüksek kaliteli kumaşlar klasik spor şıklığı için kusursuz bir aksesuar alternatifi olarak karşımıza çıkıyor.

Eastpak SS19

Nostaljik kırmızı, beyaz ve mavi; ikonik sırt çantaları ve bel çantalarında olabilecekleri en Retro hale bürünüyor. Gerçek deri kumaşlarla zıt renklerde kullanılan fermuarlar ile zenginleştirilen, spor kıyafetlerinden ilham alan bu tasarımlar yetmişlerin doğasını yüksek kaliteli ve fonksiyonel çantalara yansıtıyor. Topuklu ayakkabılardan bomber ceketlere kadar her türlü parça ile rahatlıkla kombinlenebilecek bu tasarımlar ile istediğiniz görünümü yakalayabilir, fark yaratabilirsiniz.

Eastpak 2019 çanta modelleri