FIMO® ile hayatınıza renk katın!

Scrikss Kalem firması, Türkiye temsilciliğini yürüttüğü Alman markası Staedtler tarafından üretilen ve dünya çapında bilinen polimer kil markası olan FIMO®’yu satışa sundu. Fimo markası satış noktaları

Ürünleriyle her yaştan kişinin yaratıcı fikirlerini hayata geçirmeyi kolaylaştıran, hayat boyu ilham kaynağı olan ve yenilikleriyle fark yaratan FIMO®; dünyada iyi bilinen ve geniş ürün yelpazesine sahip, modelleme kili üreten global bir markadır.

FIMO® Ürün Grupları
Fimo Kids, Fimo Soft, Fimo Effect, Fimo Leather Effect, Fimo Professional, Fimo Air olmak üzere farklı özelliklere sahip FIMO ürünleri; çocuklar, amatör sanatçılar, heykel, oyuncak, takı ve süs eşyası yapmaktan zevk alan profesyonel kullanıcılar için idealdir.

FIMO ürünleri ile takı, aksesuar, ev dekorasyonları, mıknatıs, heykel, biblo yapabilir, evinizdeki ve ofisinizdeki birçok eşyayı kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz.

Bazı FIMO ürünlerini şekillendirildikten sonra yaklaşık 30 dakika boyunca 110-130°C fırında sertleştirebilirisiniz. Sertleştikten sonra istediğiniz şekilde keselebilir, dilimleyebilir, delebilir, boyayabilir, zımparalayabilir ve verniklenebilirsiniz.

FIMO ürünleri sadece sanat ve hobiler için değil, aynı zamanda anaokullarında veya okullarda çocukların yaratıcılık, hayal gücü ve ince motor becerileri geliştirmelerine de yardımcı olur.

Güvenlik Standartları
Fimo, EN 71 Avrupa Standardına uygun olarak ve ACMI-Seal AP “toksik olmayan” özellikte üretilmekte ve fitalat içermemektedir.

Staedtler FIMO® markasının Türkiye dağıtımı Scrikss Kalem A.Ş. tarafından yapılmakta olup, ürünler tüm kırtasiye ve seçkin kalem mağazalarında satışa sunulmuştur.

Fimo markası satış noktaları

Etiketler: , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
5 shares