Hey! Douglas’dan çok konuşulacak bir çalışma daha!

Türk müziğindeki dönemlerden esinlenerek psychedelic, funk ve soul yansımalarla oluşturduğu yaratıcı yorumları ve görsel kimliğiyle kısa sürede büyük bir fenomene dönüşen Hey! Douglas, Klasik Türk Müziği gamlarını, makamlarını ve Anadolu Halk müziği dokularını, rock’ın alt türleriyle buluşturarak yepyeni bir türün müjdecisi olan ve ünü ülke sınırlarını aşan Gaye Su Akyol ile birlikte harika bir işe imza attıkları şarkıları ‘Ayva Çiçek Açmış’ ile karşınızda! Hey! Douglas Ayva Çiçek Açmış ile dijital platformlarda!

Hey! Douglas – Ayva Çiçek Açmış ft. Gaye Su Akyol’u dijital platformlar üzerinden dinlemek için; https://UMGTurkey.lnk.to/ayvacicekacmis

‘Ayva Çiçek Açmış’ için hazırlanan şarkı sözü videosunu izlemek için:
Hey! Douglas – Ayva Çiçek Açmış ft. Gaye Su Akyol

Bugüne kadar ağırlıklı olarak 70’ler döneminde yayınlanan Türkçe eserleri kendine has tarzı ile harmanlayarak kendi kitlesini yaratan Hey! Douglas, alternatif tarzı ile dinleyicileri 70’ler dönemine götürürken, nev-i şahsına münhasır müziği ve tarzı ile dinleyicileri zaman yolculuğuna çıkaran Gaye Su Akyol ile gerçekleştirdiği bu yeni iş birliğiyle, müzikseverleri dansa davet ediyor!

Dinleyicilerin pek çok usta müzisyenin yorumuyla aşina olduğu ‘Ayva Çiçek Açmış’; Gaye Su Akyol’un eşsiz vokalleri ve Hey! Douglas’ın karakteristik ve özel dokunuşlarıyla yepyeni bir hal aldı!

Anadolu’nun karmaşık ve ‘’zengin’’ kültürel katmanlarını yoğurarak ortaya özgün bir ruh çıkaran Hey! Douglas bağımsız müzik aleminde ve kulüp kültüründe önemli figürlerden.
Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinden biri olarak bahsedilen VEYasin, Hey! Douglas mahlasıyla esinlendiği bu ”eski dönem müziklerini” bir arkeolog gibi kazıyor ve günümüz teknolojisiyle cilalıyor.

Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan bu muhteşem şarkıyı mutlaka dinleyin!

Hey! Douglas Ayva Çiçek Açmış ile dijital platformlarda!

Etiketler: , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares