İhtişam Saçlarımda diyen kadınlar için Kérastase Elixir Ultime serisi yenilendi

Kadınlar saçlarını, kimliklerinin çok özel bir parçası olarak gördükleri için Kérastase, dünyanın en iyi kuaförlerinin tecrübelerini, saç araştırmalarına öncülük eden bilim insanlarının bilgileriyle harmanlar ve kadınlara olağanüstü saçlara sahip olabilmeleri için kişiye özel bakım sunuyor. Kérastase’ın lüksün ikonu haline gelmiş olan saç bakım serisi ELIXIR ULTIME, doğanın ihtişamından, güzelleştirici ve iyileştirici gücünden aldığı ilhamla yeniden yaratılmıştı. Şimdiyse lüksün ikonu dövmesi ile unutulmaz hale geldi. Kérastase saç bakımı

Ünlü Fransız dövme sanatçısı Max LeSquatt’ın ikonik çizgileriyle Kérastase’ın ikonuna yeni bir imza atıldı. Max LeSquatt’ın ünlü tasarımı ‘pusula çiçeği’ kamelya çiçekleriyle zenginleştirilen yeni Elixir Ultime’in ambalajına çekici, feminen ve modern bir dokunuş katıyor.
Yenilenen seride pusula çiçeği, Kamelya çiçekleriyle zenginleştirilerek, tüketiciye lüksün duyusal dokularını tecrübe etme şansı sunuyor.

Elixir Ultime, “İhtişam Saçlarımda” diyen kadınlar için yaratılan yepyeni formülüyle, her damlasında saçları ağırlaştırmadan derinlemesine besliyor, uzun süre kalıcı parlaklıkla saçlara daha büyüleyici bir görünüm kazandırıyor. Artan performansıyla Elixir Ultime artık daha besleyici, daha hafif ve daha kalıcı.

Kérastase saç bakımı

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares