Koton Beauty’den farklı stillere farklı parfüm alternatifleri

Koton Beauty, 2018-2019 Sonbahar-Kış dönemini erkeklere sunduğu üç farklı koku alternatifiyle karşıladı. Erkekleri Light Green, Line Blue ve Sign Red parfümleriyle buluşturan Koton Beauty, farklı zevklere uygun koku alternatifleri sunuyor. Koton Beauty 2018-2019 Sonbahar-Kış dönemi

Sportif ve yemyeşil bir koku; Light Green
Başlangıç notalarındaki taze kokuları, orta notalarındaki çiçeklerle harmanlayan Light Green son notasındaki sedir, meşe ve misk ile de maskulen sportifliğin simgesi oluyor. Light Green; üst notalarında ananas, mandalina ve portakal aromalarını bulundururken, orta notalarında menekşe, zambak, gül, alt notalarında ise sandal ağacı, sedir, meşe, amber ve misk ile buluşuyor.

Light Green

Denizin kokusu; Line Blue
Yaz-kış denizin büyülü kokusundan vazgeçemeyenler için hazırlanan Line Blue üst notalarında; bergamot, greyfurt ve limon, ortalarında deniz notaları, zencefil ve yasemin, en alt notasında ise odun notaları, paçuli, amber ve misk kokularıyla dikkat çekiyor.

Line Blue

Hem şık hem de sportif; Sign Red
Bergamot, greyfurt ve baharat notalarıyla, muskat, gül,paçul ve pembe biber aromalarını bir araya getiren, en alt notasında ise sandal ağacı, amber ve misk notaları taşıyan Sign Red, hem şık hem de sportif bir koku alternatifi sunuyor.

Sign Red

Koton Beauty 2018-2019 Sonbahar-Kış dönemi

Etiketler: , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares