Levi’s İlkbahar-Yaz 2019 sezon koleksiyonunu gördünüz mü?

İçinde bulunduğumuz dijital influencer’lar çağında ve görsellerin bitmek bilmeyen akışında öne çıkabilmek her zamankinden daha önemli. Her şey artık ilgi çekmekle ilgili. Ve dijital çağda inanabileceğiniz bir şey varsa, o da basic stillerin asla ses getirmeyeceği. Levi’s® da bu nedenle İlkbahar/Yaz 2019 sezonu için “Unbasic” stile yöneliyor. Bu sezon hem alışık olduğumuz hem de yeni olan şeyleri tanımlamak için bu ifadeyi kullanıyoruz. Daha önce gördüğünüz stilleri yorumluyor, güncelliyor ve yepyeni bir kimlikle sunuyoruz. Mesela klasik Levi’s® Trucker ceket şimdi dört kat daha büyük kesimle karşınızda. Aşina olduğumuz köklere uzanan stilleri ilginç denemelerle yeniden yaratıyoruz. Levi’s İlkbahar/Yaz 2019 sezonu için “Unbasic” stile yöneliyor.

levi’s

İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonumuzun kalbindeki özgün ikonlar ve klasik parçalarda, yüksek doz sokak giyimiyle 90’ların unsurları beklenmedik, modern dokunuşlarla yorumlanıyor. Aşinalık ve yenilik, biraz da ikonik ve çelişik… 90’lı yıllar İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunda yaşamaya devam ediyor. İlk kez 1999’da lanse edilen popüler Levi’s® Engineered Jean™ yeniden sunuluyor. 1990’lardan Winona Ryder tarzı ultra yüksek belli bir Levi’s® Ribcage jean pantolon da koleksiyonda yer alıyor. Bunlara kapüşonlu sweatshirt’ler ve hibrit Trucker ceketlerle cesur blok renkli, iri logolu ve göz alıcı grafik desenli tişörtler gibi 90’ların hip-hop tarzından ilham alan spor giyim yelpazesi ekleniyor. Yıl 2019 olabilir, ama Jerry Seinfeld’in, “Saved by the Bell”in ve Salt-N-Pepa’nın popüler olduğu 90’lı yıllar hala kalplerimizdeki ve gardıroplarımızdaki yerlerini koruyor.

levi’s

ERKEK KOLEKSİYONU
Bu sezonun erkek giyim koleksiyonu günümüzde moda dünyasının çok önemli bir parçası haline gelen sokak stili etkilerini geliştirmeye devam ediyor. Bu durum esas olarak siyah ve indigo denimden hibrit Trucker ceket gibi Levi’s ikonlarının abartılması ve deforme edilmesi şeklinde ortaya çıkıyor. Renkli, grafik desenli kapüşonlu sweatshirt’ler ve tişörtler, cesur desenli Cubano gömlekler ve yanları şeritli 501 jean’ler sayesinde de Unbasic stili zenginleşiyor.

levi’s

KADIN KOLEKSİYONU
Bu sezonun kadın koleksiyonu abartılı formlara, konfora ve eğlenceye odaklanıyor. Abartı demişken, akla yüksek beller gelmeli. Levi’s®, olmazsa olmaz Ribcage jean pantolonla bugüne dek en yüksek belli modelini sunuyor, hem de 25 cm’den fazla yükseklikte! Düz paça ve pileli kısa paça olmak üzere iki stilde sunulan Levi’s® Ribcage, vücudu iyi gösteren kalıpları göz alıcı bir tarzla buluşturuyor.

levi’s

Levi’s İlkbahar/Yaz 2019 sezonu için “Unbasic” stile yöneliyor

Etiketler: , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares