Justin Timberlake ile Levis işbirliği, ikinci sezonunda sanatının Memphis köklerini kutluyor

Memphis şehrini müzikten ayrı düşünmek mümkün değildir. Elvis Presley ve Jerry Lee Lewis’in rock’n roll müziği ya da Otis Redding ve Isaac Hayes’in R&B tınıları olsun, Memphis adeta 20’inci yüzyıl sound’unu yaratan en önemli şehirlerden biridir. Memphis doğumlu olmasının Justin Timberlake’in hem müziğinde hem stilinde yarattığı etkiyi yeni Levi’s® x Justin Timberlake İlkbahar 2019 Fresh Leaves kapsül koleksiyonunda görebiliyoruz.


Levis-Justin Timberlake

Grammy ödüllü sanatçı, “Memphis ve müzik her zaman benim önemli bir parçam olmuştur. Bu koleksiyonda da etkisi büyük ve beni çocukken sevdiğim yerlere ve şeylere götürüyor” diyor.

“Fresh Leaves” adlı işbirliğinin ikinci sezonunda Memphis’ten ilham alan koleksiyon zamansız Levi’s® klasiklerini, eskiden beri sevilen bir ağacın taze yaprakları gibi hem aşina hem yeni, hem klasik hem çağdaş yorumlarla sunuyor.

Levis – Justin Timberlake

Bu stilin kalbinde de elbette harika kalıplı bir Levi’s® jean pantolon yer alıyor. Levi’s® x Justin Timberlake İlkbahar 2019 koleksiyonunda daralan paçalı kalıpları bolca görüyoruz. Bunların ilki, Justin’in sahnede jean’lerini giyme stiline selam duran ve Sonbahar 2018 koleksiyonundan taşınan Levi’s® 501® Slim Taper modeli. Ayrıca yeni bir beyaz 501® Slim Taper modeli de ilkbaharda hafiflik hissi veriyor.

Levi’s® 501® Slim Taper modelinin yanı sıra koleksiyonda çeşitli kapüşonlu sweatshirt’ler ve Trucker ceketler, pek çoğunun kollarında “Fresh Leaves” serigraf baskılar, bir Trucker ceket ve kapüşonlu sweatshirt karışımı, kısa ve uzun kollu grafik desenli tişörtler ile kısa kollu desenli gömlek yer alıyor. Bildiğiniz ve sevdiğiniz Levi’s® modelleri bir doz sokak stiliyle kombine ediliyor ve adeta Memphis’e yazılmış nostaljik bir aşk mektubu gibi hayat buluyor.

Levis Justin Timberlake yeni sezon ürünleri

Etiketler: , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
2 shares