Lipton Ice Tea ve Migros’tan “Rengarenk Okullar” Geliyor! İşte Bu Çok Güzel Haber!

Lipton ve Migros Rengarenk Okullar

Türkiye’de soğuk çay denildiğinde akla ilk gelen marka olan Lipton Ice Tea ve gıda perakendesinin öncü şirketi Migros’un düzenledikleri “Rengarenk Okullar” kampanyası kapsamında Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) desteği ile belirlenen eskimiş ve tadilat ihtiyacı olan okulların iç ve dış boyasını yenileyip çocukların hayatını renklendirmeye devam ediyor. Lipton Ice Tea’nin reklam yüzü Cengiz Bozkurt’un da katılımıyla Kağıthane Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu, Toplum Gönüllüsü gençlerle birlikte renklendirildi. Lipton ve Migros Rengarenk Okullar.

Youtube Kanalımız

Gıda perakendesinin öncü şirketi Migros, Türkiye soğuk çay pazarının lideri Lipton Ice Tea ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) iş birliği ile iki yıl önce başlatılan “Rengarenk Okullar” kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında, TOG tarafından belirlenen ve tadilat ihtiyacı olan okulların iç ve dış boyasın yenilenmesi sağlanarak çocukların hayatı renklendiriliyor, öğrencilerin daha renkli bir ortamda daha mutlu eğitim görmelerine katkıda bulunuluyor.
2017 yılından beri devam eden “Rengarenk Okullar” projesinde bu yıl 5. okulu olan İstanbul Kağıthane Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu iç ve dış boyası, Lipton Ice Tea’nin reklam yüzü Cengiz Bozkurt’un katılımı ile Toplum Gönüllüsü gençler tarafından yenilendi. Öğrenciler ve Toplum Gönüllüsü gençler ile birlikte Kağıthane Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu’nun farklı bir görünüme kavuştuğu çalışmada öğrenciler de çok keyif aldı.

Lipton ve Migros Rengarenk Okullar. Girls and She Dergisi.


Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem Bu Kez Bostancı Gösteri Merkezi’nde birlikte

Etiketler: , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares