Marks & Spencer’ın Active Koleksiyonunu gördünüz mü?

Marks & Spencer Active koleksiyonunda yer alan tayt ve eşofman altları, terletmeyen, çabuk kuruyabilen ve nefes alan yapılarıyla, her adımda bacaklarınıza konforlu bir dokunuş sunuyor. Desenli taytlar, özel kumaşlı tişörtler, yumuşak dikişsiz kıyafetler ister sporda isterseniz de yogada size iyi bir arkadaş olurken size özel bir tarz yaratacak. Marks & Spencer Active koleksiyonu

Marks & Spencer

Marks & Spencer denince akla ilk gelen iç giyim uzmanlığı, Active koleksiyonundaki spor sutyenlerinde de hissediliyor. Active, yürüyüş ve yoga gibi daha hafif sporlarda tercih edilmesi önerilen hafif destekli form, ağırlık çalışmaları ya da dış mekân antrenmanları için önerilen orta destekli form ve koşu, boks, aerobik gibi yüksek tempolu çalışmalarda tavsiye edilen sıkı destekli form olmak üzere üç ihtiyaca yanıt veren sporcu sutyenleri sunuyor. Bunlara ek olarak dikişsiz nefes alan kumaşı ve yüksek kavrama etkisi ile maksimum konfor sağlıyor.

Marks & Spencer

Active koleksiyonunun kadınlara özel ürün gamında sütyen, tayt ve eşofman altlarının yanı sıra bisiklet ve geniş yakalı tişörtler, sıfır kollu ya da sırtı oyuk atletler, uzun kollu üst parçalar da bulunuyor. Spor yaparken stilinden ödün vermeyenler ve yüksek performans göstermek isteyenler için “Active” koleksiyonu Marks & Spencer mağazalarında ve www.marksandspencer.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Marks & Spencer Active koleksiyonu

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
1 share