Benden Sana bi’ Mentos YOU!

Mentos, yeni arkadaşlıklar üzerine kurduğu eğlenceli “iletişim dili”ni, yepyeni bir konsept ile paketlerin üzerine taşıyor. Paketlerindeki birbirinden farklı mesajlar ile iletişim kurmaya yardımcı olan Mentos YOU’nun reklam filmi TV ekranlarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. Mentos paylaşmak seninle güzeldir

Girls Dergisi

2016 yılından bu yana “Arkadaş edinmek için ufak bi’ yardımcı” konumlandırması ile iletişim stratejisine her defasında farklı ve yeni bir boyut kazandıran Mentos şimdi de “Mentos YOU” konseptini anlattığı yeni reklam filmini tüketicileriyle buluşturdu.

MENTOS YOU

Eylül ayının son haftasında yayına giren reklam filminde, iki üniversite öğrencisi arasında geçen diyaloğu ve Mentos’un iletişimi devam ettirmek için üstlendiği rolü izliyoruz. Daha önce bir projede beraber çalıştığı arkadaşı ile iletişimini devam ettirmek isteyen üniversite öğrencisi, Mentos YOU ile anı neşelendiriyor.

MENTOS YOU

Paketlerin üzerindeki “Dünyanın tüm renkleri sende”, “Sen yanımdayken içim ferah”, “Paylaşmak seninle güzel” gibi eğlenceli mesajlarıyla iletişim başlatan ve devam ettiren yeni Mentos YOU, naneli ve meyveli lezzetleriyle anı renklendirmeye hazır!

MENTOS YOU

Mentos paylaşmak seninle güzeldir

Etiketler: , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares