Müzik dünyasında yeni bir isim: Söz yazarı ve besteci Yasin Dinç!

Son zamanlarda sıkça dinlenen Melihcan Ataklar’n “Yan” şarkısının söz ve müziğinin sahibi Yasin Dinç kariyerinin zirvesine çıkıyor. Söz yazarı ve besteci Yasin Dinç

Girls and She Dergisi

Melihcan Atakların “Yan” şarkısının 4 milyona ulaşması ile birlikte Söz ve müziğinden adından sıkça söz ettiren Dinç şimdi ise şarkıcı Alya ile “Gücün Varsa” şarkısına söz ve müziği ile imzasını attı. Galatasaray’ın 2019 şampiyonluk şarkısı olan “Şampiyonluk bizim kupa bizim” bestesinin de söz ve müziği yine Yasin Dinç’e aitken müzik dünyasının aranan kalemi olmaya başladı.

Şimdilerde ise İlyas Yalçıntaş’ın da gitaristi olan Yasin Dinç en yakın zamanda İlyas Yalçıntaş ile yeni projelere imza atacak. Kariyerinin kamera arkasında gözüken gizli kahramanı olsa da bir çok ünlünün söz yazarı olarak karşımıza çıkacak. 3 yıldır profesyonel anlamda müzik dünyasında ve birçok ünlünün ekibinde yerini alarak kısa sürede başarıya ulaşan Dinç, adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda yapacağı projeler ise merakla bekleniyor.

Söz ve
.

Söz yazarı ve besteci yasin dinç

Etiketler: , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares