Nike’la daha cesur bir geleceleğe: Nike Tech Pack

Nike, yeni Tech Pack koleksiyonu ile alışılmış (ceketler ve polar ile örgü üzerine modern bir görünümle sıcaklık sağlayan eşofman altları) ve bilinmeyen (katmanlı parçalardan oluşan spor sütyenler, crop top’lar, taytlar ve daha fazlası) ürünleri bir araya getiriyor. Koleksiyonda yer alan koşu ve antrenman siluetlerinin değişimi, Nike’ın sporda yenilikçiliğe olan bağlılığı öne çıkaran tasarım odaklı bir felsefenin yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Nike, yeni Tech Pack koleksiyonu

Girls and She Dergisi

Nike’ın Giyim Tasarımı Başkan Yardımcısı Kurt Parker, “Nike giysileri için güçlü bir vizyonumuz var: İnovasyonun gücünü kullanarak hem sporcuları daha iyi hale getirmek hem de performans ve tasarımda sınırları zorlamalarını sağlıyoruz. Modern üretim teknolojileri ve yeni malzemeler sayesinde, her şeyin akılda tutulması gereken hareketlerle tasarlandığı cesur bir geleceğe doğru ilerliyoruz.” cümleleriyle Nike Tech Pach koleksiyonu anlattı.

Tasarımcılar, Nike’ın Spor Araştırma Laboratuvarı’nda dünyadaki en iyi sporcuların çalışmalarından elde edilen yıllık vücut hareketi ve haritalama analizini kullanarak geliştirdikleri yeni bir waffle örgü metoduyla dokuma performansını artıran malzemeleri bir araya getirdi. Bu sayede Nike Tech Pack koleksiyonu yeni bir duruşa sahip oldu: bir dizi hava ve egzersiz için alan sağlayan çok yönlü bir tasarım.

İlkbahar 2019 Nike Tech Pack koleksiyonunun sınırlı adetteki ürünleri, 20 Aralık’ta satışa çıkacak.

Nike, yeni Tech Pack koleksiyonu

Etiketler: , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
2 shares