Breakdansçıların nefes kesen kapışmasına son üç gün!

Dünyanın en prestijli breakdans yarışması Red Bull BC One’ın Türkiye ayağı bu yıl Ankara’da düzenlenecek. 15 Mart Cuma günü Divan Çukurhan’da ön elemeler ve atölyelerle başlayacak olan yarışma; 16 Mart Cumartesi günü Milyon Performance Hall’da yapılacak final karşılaşmaları ve afterparty ile devam edecek. Kasım ayında Hindistan’da gerçekleşecek olan Red Bull BC One dünya finalinde Türkiye’yi temsil etmek isteyen b-boylar ve bu yıl ilk kez yarışmaya dahil olan b-girl’lerin mücadelesi nefes kesecek. Etkinliği yerinde izlemek için www.redbull.com.tr/bcone adresinden form doldurmak yeterli. Anıl Piyancı, Xir, Baneva ve DJ Big Poppa’nın yer aldığı afterparty biletleri ise biletix’te satışta. Red Bull BC One Breakdans

Her yıl dünyanın en iyi breakdansçısını belirlemek için düzenlenen ve global arenada da en prestijli breakdans yarışması olarak anılan Red Bull BC One Cypher’ın Türkiye ayağı bu yıl Ankara’da gerçekleşecek. Bu yıl itibariyle b-boyların yanı sıra kadın break dansçıların yani b-girllerin de dahil olduğu yarışma 15-16 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek.

Red Bull BC One Cypher’ın ön eleme turları ve breakdans atölyeleri 15 Mart Cuma günü saat 17.00’dan itibaren Divan Çukurhan’da gerçekleşecek. 16 Mart Cumartesi günü ise finale kalan adayların final yarışı Milyon Performance Hall’da düzenlenecek. Saat 15.30’da başlayacak yarışmada dansçılar, DJ Markone’ın müzikleriyle kozlarını paylaşacak. Türkiye’deki en iyi b-boy ve b-girl’ü ise, daha önce Red Bull BC One dünya finallerinde yarışmış olan b-boylar Hong-10, Wing ve Tuff Kid belirleyecek.

Dans sırası seyircide olacak

Yarışmanın ardından saat 19.15’ten itibaren kapılarını açacak olan Red Bull BC One Afterparty’de; yayınladığı Kafa10 ve Saldır Saldır şarkıları ile takipçilerini sevindiren Anıl Piyancı, rap müziğin genç ve yetenekli ismi Baneva, geçen sene yayınladığı XX albümüyle müziğini geniş kitlelere duyuran Xir ve DJ Big Poppa sahnede olacak.

Red Bull BC One Breakdans

Etiketler: , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
4 shares