Renkli bir Sömestr tatili için plan yaptınız mı?

Çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli bir sömestr önerisi: Imagineer Kids!
Çocuklar sömestr tatilinde doyasıya eğlenmeye hazır olun. Imagineer Kids’in eğitici dünyası sömestr tatilinde daha da renkleniyor. Atölyeler ve interaktif kukla tiyatrosuyla bu tatil çocuklar için unutulmaz olacak. Türkiye’de bir ilk olarak dijital ve analog dünyayı birleştiren Imagineer Kids, minikleri sömestr tatillerinde hem eğlenmeye hem de öğrenmeye davet ediyor. 19 Ocak – 03 Şubat tarihleri arasında yarıyıl tatilinde çocuklar eğlenceli olduğu kadar eğitici birçok aktiviteyle unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Imagineer Kids’in eğitici dünyası

Imagineer Kids

Yarıyıl tatili boyunca her hafta sonu yaratıcı atölyelerde farklı bir dünyanın içinde yer alacak olan çocuklar hayran olduğu dünyaca ünlü lisanslı karakterlerin bir arada bulunduğu Cartoon Network sergisinde ise saçlarımızın neden beyazladığını, kutup ayılarının aslında siyah olduğunu, PowerPuff Girls’den, Ben 10’den, Adventure Time’dan, Gumball’dan ve Kafadar Ayılar’dan öğreniyor. Eğitim ve çocuk pedagojisinde uzman kadronun gözetimi eşliğinde titizlikle hazırlanan özgün içerikleriyle Imagineer Kids’de çocuklar eğlenirken öğrenecek.
Yarıyıl tatilindeki bu eğlenceye ortak olmak ve bir yandan eğlenirken bir yandan öğrenmek için şimdiden yerinizi ayırtın.

Imagineer Kids

Imagineer Kids’in eğitici dünyası

Etiketler: , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares