Baharın coşkusu In Street’e yansıdı

Sokak modasının nabzını tutan sneaker’lar, en trend modelleriyle In Street mağazalarında yerini aldı. Global markaların en sevilen klasik modellerinden son trend’lerine uzanan onlarca modelini bir arada sunan In Street, 2019 İlkbahar/Yaz döneminde de sneaker şıklığından vazgeçmeyenlerin favorisi olacak. Sokak modasının nabzını tutan sneaker’lar

NIKE

In Street, kadın, erkek ve çocuk modellerinin yer aldığı 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile sezon modasına ve rahatlığına önem verenlerin şehir yaşamında rahatlıkla kullanabileceği alternatifler sunuyor. Ayakkabı modasının vazgeçilmezi sneaker’lar bu ilkbahar-yaz sezonunda da her kombinin en dikkat çekici tamamlayıcısı olmaya devam edecek. Gündüzden geceye her tarzda kendine yer bulan, son yılların en sevilen moda akımı olan spor ayakkabı modelleri onlarca renk alternatifiyle baharı karşılamaya hazır.

REEBOK

Tabanlarda renkli detayların sıklıkla kullanıldığı yeni sezon ayakkabılar beyaz tonlarla ön plana çıkıyor. Klasik ya da spor parçalarla renkli ve hareketli kombinler yakalamanıza yardımcı olacak olan sneakerlar, en tarz modelleri ve sezonu yansıtan renkleri ile In Street mağazalarında yerini aldı.

Sokak modasının nabzını tutan sneaker’lar

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
3 shares