Yaratıcı Mutfak Çözümleri TikTok’ta! TikTok #mutfaksırları etiketi yıkıldı!

TikTok Mutfak Sırları Videoları

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok #mutfaksırları etiketiyle gerçekleştirdiği kampanyada kullanıcılarını mutfakta yaratıcılıklarını sergilemeye davet etti. Kampanya, TikTok kullanıcılarına favori yemeklerini nasıl yaptıklarını geniş bir kitleyle paylaşmanın yanı sıra mutfakla ilgili öneri ve hayatı kolaylaştıran çözümlerini de gösterme fırsatı sunuyor. TikTok Mutfak Sırları Videoları.

Youtube Kanalımız.

TikTok’un kendine has kullanım kolaylığı sunan video çekme ve düzenleme yöntemleriyle çekilen videolarda kullanıcılar, Türk mutfağı ve dünya mutfağından lezzetler ortaya koydu. Yemek tariflerinin yanında; videolarda keki daha fazla kabartmanın yolları, doğru eti seçmek için bilinmesi gerekenler, lezzetli pilav için püf noktaları ve sebzeleri kolaylıkla soyma yöntemleri gibi mutfakta hayatı kolaylaştıracak birçok ipucu da paylaşıldı.

Büyük ilgi gören kampanya 59 milyondan fazla görüntülenmeye ulaştı. #mutfaksırları etiketi altında kullanıcılar; tarhana çorbası, iskender, kebap ve dolma gibi geleneksel Türk mutfağından tarifleri, pizza ve tako gibi farklı kültürlere ait yiyecekleri ve yöresel lezzetleri TikTok’ta sergiledi.

Popüler isimlerden eğlenceli mutfak sırları

Popüler TikTok kullanıcıları da kendi mutfak sırlarını yaratıcı videolarla paylaşıyor. Eski basketbol oyuncusu ve model Burak Gacemer,meşhur takoyu kendi eşsiz ve yaratıcı tarifiyle paylaştı.

https://www.tiktok.com/@gacemerburak/video/6753863674047319302?langCountry=en

Burcu ve Anıl Aydın tarafından başlatılan Mini Türk Mutfağı projesi de minyatür tarif videoları paylaşmak için #mutfaksırları kampanyasına katıldı. “Miniature Space”in dünyada başlattığı bu akımın Türkiye’deki öncüleri olan Aydın çifti minyatür yemek tariflerini TikTok’ ta sergiledi.

https://www.tiktok.com/@miniturkmutfagi

İlk Masterchef Türkiye şampiyonu Uğur Kardaş da alevde pişirdiği et şovuyla #mutfaksırları kampanyasına katıldı.

https://www.tiktok.com/@ugurkardas/video/6754269435281952006?enter_from=h5_m

TikTok’ta bu kampanyaya katılmak için yaratıcı mutfak ipuçlarınızı veya tarif videolarınızı #mutfaksırları etiketiyle paylaşabilirsiniz.

TikTok Mutfak Sırları Videoları. Girls and She Dergisi.

En büyük hayali turşulu sakız yapmak olan ünlüyü tanıyor musunuz? İşte 6 ünlü 6 hayat!

Etiketler: , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares