Ülker’in yeni ürünü Yupo Challenge eğlendirecek

Ülker Yupo, inovatif ürünleriyle şekerleme pazarındaki büyümesini sürdürüyor. Çokojelo’yla Türkiye’nin ilk çikolata kaplı jelly şekerlemesini tüketiciyle buluşturan Yupo, yeni ürünü Yupo Challenge’la da oyunla şekerlemeyi bir araya getirerek bir ilke daha imza attı.

Dijital dünyada popüler olan eğlenceli challenge akımı Türkiye’de ilk kez bir şekerleme ürünüyle birleşti. Acı biber, keskin nane, meyve ve kola aromalı lezzetlerin tek paket içerisinde yer aldığı yeni Yupo Challenge, paketlerinin arkasındaki 5 farklı oyunu 4 farklı jelly ile buluşturuyor. Tek ayağı havada tutup zıplayarak etrafında dönme, ellerini yere koyup masa gibi durma, dizlerini büküp bekleme, gülümsememe gibi paket arkası oyunlarıyla, Yupo herkesi eğlenceye davet ediyor.

Ülker Yupo Challenge

Buğra Kazancı ile Yupo Challenge’a var mısın?

“Yupo Challenge’a var mısın?” kampanyasında, challenge oyunlarının nasıl oynandığını ünlü YouTuber Buğra Kazancı anlatıyor. Kazancı ve arkadaşlarıyla birlikte çekilen challenge oyun videolarına Youtube’taki Ülker Yupo TV kanalından ulaşmak mümkün. Yupo, daha fazla challenge oyunu için ise çocukları www.yupochallenge.com’a bekliyor.

Ülker Yupo Challenge

Etiketler: , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares