Ultimate Ears Boom 3 ve Wonderboom 2 ile yazın havuzda, denizde, her yerde müzik!

Yaz ile birlikte evde geçirilen zaman azalıyor, plaj partilerinden pikniklere yazın keyfi dışarıda yaşanıyor. Yaz boyu müziğini yanından ayırmak istemeyenlerin yol arkadaşı ise gelişmiş özellikleri ve kolay taşınabilirliği ile öne çıkan kablosuz hoparlörler Ultimate Ears Boom 3 ve Wonderboom 2 olmaya devam ediyor.

Girls and She Dergisi

Kendi küçük sesi büyük: Wonderboom 2
Kablosuz, taşınabilir ve su geçirmez özelliğe sahip Ultimate Ears hoparlör ailesinin küçük üyesi Wonderboom yenilendi. Wonderboom 2 küçük boyutu, darbelere karşı dayanıklılığı ve daha yüksek ses kalitesiyle müzik tutkunlarının elinden düşürmek istemeyecekleri bir kablosuz hoparlör. Teknolojiyi tasarımla birleştiren Wonderboom 2; gri, siyah, kırmızı, mavi ve açık pembe renkleriyle modaya da göz kırpıyor.

Tek tuşla açma/kapama, şarkı atlatma/durdurma özelliğine sahip Wonderboom 2 tek şarj ile 13 saatlik yüksek performans gösteriyor. 30 metreye ulaşan Bluetooth kullanım alanıyla dikkat çeken Wonderboom 2, 30 dakika boyunca 1 metreye kadar suyun içinde kalabiliyor. IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı son derece dayanıklı olan ürün aynı zamanda 1,5 metreye kadar olan düşmelerden de etkilenmiyor. Tepesinde yer alan elastik bandıyla istenilen yere bağlanarak dağda, plajda, denizde veya bisiklet tepesinde kısacası her yerde müziğin keyfini çıkarmak isteyenlere eşlik ediyor.

Müziği 360 derecelik açıyla yayan ve kristal berraklığında yüksek sese sahip Wonderboom 2, dış mekan tuşu sayesinde tüm alanı kapsayacak daha güçlü bir müzik yayını yaparken, bas sesleri daha güçlü veriyor. Wireless Stereo ses sistemiyle suyun altında bile ses dalgalarını ileterek kesintisiz bir müzik keyfi sunuyor.

Darbelere karşı dayanıklı, su geçirmez, kontrol için sihirli düğmeye sahip: Boom 3
BOOM 3, su geçirmez ve darbelere karşı korumalı olmasının yanı sıra yeni IP67 sertifikası sayesinde toza karşı da dayanıklılık sağlayarak, ses kalitesinden asla ödün vermiyor. Hoparlörler, motosiklet ceketleri ve yangın söndürme kıyafetleri için üretilen, iki tonlu yüksek kaliteli kumaşla yeniden tasarlanarak dayanıklılık konusunda da kendinden beklenen performansı bir kat daha artırıyor.

WONDERBOOM

BOOM 3’ün 45 metreye varan Bluetooth kablosuz kullanım özelliği mesafeleri kısaltırken, yüzebilme özelliğiyle deniz, havuz ve duş gibi ortamlarda rahatça kullanılmasına imkân tanıyor.Ürünün üst kısmında yer alan yeni özel tuşu, telefonu sürekli taşımaya gerek bırakmadan şarkıları doğrudan hoparlörler üzerinden başlatmaya, duraklatmaya ve değiştirmeye olanak sağlıyor.

Kullanıcılar, Ultimate Ears iOS mobil uygulamasını, yeniden tasarlanan BOOM 3 ile eşleştirdiklerinde, Apple Music’in 45 milyondan fazla şarkısına ve tüm favori çalma listelerine tek dokunuşla erişebiliyor. BOOM 3, 150 adede kadar hoparlörü aynı anda bağlamaya olanak sağlayan PartyUp uygulaması, yeni özel ekolayzerı, uzaktan açma-kapama kontrolleri ve yeni tasarlanmış ara yüzüyle birlikte müzikseverlerle buluşuyor.

Ultimate Ears Boom 3

Etiketler: , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares