Vans Vakıflara Bağış Toplamak İçin Yeni Tasarladığı Ürünleri Açık Arttırmaya Çıkardı!

Vans marka elçileri Christian Hosoi, Geoff McFetridge, Kim Jaekyung, Brighton Zeuner, Laurie Vincent ve daha pek çoğu, yaratıcı ifadeyi destekleyen vakıflara bağış toplamak için benzersiz ürünler tasarlayıp açık arttırmaya çıkardılar. Vans kampanya açık arttırma

Girls Dergisi

Vans, eBay for Charity ile iş birliği yaparak yaratıcı ifadeyi desteklemek için tasarlanmış ayakkabılar ve sırt çantalarından oluşan koleksiyonunun Marka Elçileri Bağış Müzayedesi’nin açılışı ile Vans Checkerboard Günü’nü kutluyor.

11 Kasım – 21 Kasım tarihleri arasında Vans severler, eBay.com/vanscheckerboardday adresini ziyaret ederek, en sevdikleri ürünlere teklif verebilir, Imaginaton.org’un dünyanın her yerinde gençlerin kendilerini ifade etmelerine alan sağlama misyonunu destekleyebilirler.

Vans Ayakkabı

Vans Checkerboard Günü Bağış Müzayedesi’nde Vans Klasik Slip-On ve Old Skool III Sırt Çantası modelleri yer alıyor. Yaratıcılığın kendi yaşamlarındaki önemini vurgulayan küratörlerden bazıları şöyle; Christian Hosoi, Geoff McFetridge, Kim Jaekyung, Brighton Zeuner, Laurie Vincent ve Steve Van Doren.

Vans Checkerboard Günü, Vans’in “Off The Wall” mottosunu ve markanın aksiyon sporları, sanat, müzik ve sokak kültürü yoluyla kendini ifade etmeyi destekleme amacını bir adım ileri taşıyor. 21 Kasım’da Vans, yaratıcı ifadeyi savunmak, ilham vermek ve dünya çapındaki hayranların Vans’in var olma nedenine ve yaratıcı ifadenin desteklenmesine katkıda bulunabilmeleri için, markanın sahip olduğu perakende satış yerleri ve Vans.com üzerinden gerçekleştirilen satışların 1 Milyon Dolarını Two Bit Circus Foundation tarafından desteklenen Imagination.org’a bağışlayacak.

Vans Sırt Çantası

Vans Checkerboard Günü hakkında daha fazla bilgi için, Vans.com/checkerboardday adresini ziyaret edin ve 21 Kasım’ı kutlamaya yaklaşırken o günle ilgili yenilikleri görmek için Vans’i sosyal medya hesaplarından takip edin.

Vans kampanya açık arttırma