2020 mucizelerle dolu bir yıl diyen Astroşifa Ajandası çıktı!

Astroşifa Ajandası Hürriyet Kitap Çıktı
Astroşifa Ajandası Hürriyet Kitap Çıktı

“2020, mucizelerle dolu bir yıl” diyerek bize güzel haberler müjdeleyen Astroşifa Ajandası Hürriyet Kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı. Dr. Ender Saraç ve Aygül Aydın’ın birlikte kaleme aldığı önerilerle hazırlanan Astroşifa, kullanıcısına ay takvimini takip etme, aklındakileri yazma ve hayatı planlama olanağı sunuyor. Astroşifa Ajandası Hürriyet Kitap Çıktı.

Youtube Kanalımız.

Gökyüzünün şifreleriyle beden ve ruh uyumunu yakalamanın ipuçlarını veren Astroşifa ile bir yol haritası çizdiklerini anlatan Dr. Ender Saraç, “Yıllar önce hem sağlık hem de astroloji konusunda eğitimler almış biri olarak, tespitlerimi bu ajandaya yansıtmaya çalıştım. Bu yolculukta Aygül Aydın’la karşılaşmış olmak bir tesadüf değil. Bu ajandanın hazırlanması da benim Satürn döngüme denk geldi. 2020 yılının etkilerini onunla ve okuyucularla paylaşma fikri benzersiz” dedi.

Selena Gomez’in yepyeni dövmesini gördünüz mü?

Aygül Aydın “Gökyüzü bir ilham kaynağıdır.”

Astroloji alanında yaptığı çalışmalarla bilinen Aygül Aydın ise “Gökyüzü bir ilham kaynağıdır. Gökyüzünden aldığım bu ilhamla, gün içerisinde karşılaşabileceğimiz sorunları çözmek için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri bu ajandaya aktardım. Kullanıcısının 2020 yılının tüm sırlarını öğrenebileceği, yapması gerekenleri kendisine hatırlatacak ve zinde tutacağına inanıyorum. Ender Saraç’ın önerileriyle Astroşifa ruh ve beden dengesini sağlayacaktır” diye konuştu. Astroşifa, yeni yıl ile eski defterleri kapatıp, yeni bir sayfa açmanın zamanı geldiğini düşünenlere, evrenin enerjisini ruh ve bedenle birleştirmek için eşsiz bir kaynak olarak tüm seçkin satış noktalarında yer alıyor.

Astroşifa Ajandası Hürriyet Kitap Çıktı.