Essence aydınlatıcılar ile çarpıcı görünüm nasıl elde edilir?

Yüze parlak ve aydınlık bir görünüm veren aydınlatıcılar, makyaj çantalarının vazgeçilmezi haline geldi. Likit, toz ve stik çeşitleriyle farklı kullanımlar için tercih edilen aydınlatıcılar, son dönemin en gözde makyaj malzemeleri arasında. Yüzlerde göz alıcı bir ışıltı yaratan essence’in aydınlatıcıları ile en popüler makyaj trendlerini uygulayabilirsiniz. Hangi ürünle makyajımız ışıltı olur?

Girls and She

Gerek gece gerekse günlük makyajda sıklıkla tercih edilen aydınlatıcılar son dönemin vazgeçilmez makyaj malzemesi haline geldi. Elmacık kemikleri, dudakların kenarı ve şakak bölgesi gibi yüzde ön plana çıkması istenen bölgelere sürülen aydınlatıcılar, canlı ve parlak bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Cilt tipine ve makyaj şekline göre değişiklik gösteren aydınlatıcıları seçmek de bu bakımdan önem kazanıyor.

essence glow dewy highlighter stick_23,25 TL

Hangisini tercih etmeli?

Eğer kuru bir cildiniz varsa likit aydınlatıcıları tercih edebilirsiniz. essence’in yüksek pigment içeren likit aydınlatıcısı essence glow multi use liquid highlighter doğal bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Cildiniz hızlıca yağlanıyorsa, daha doğal bir görünüm için ise toz aydınlatıcılar size uygun olacak. Tüm yüze rahatlıkla uygulanabilen essence glow holographic loose powder doğal bir ışıltı sağlıyor. Kolay ve pratik bir kullanım için ise essence glow dewy highlighter stick kullanabilirsiniz. Hem allık, hem far hem de aydınlatıcı olarak kullanılabilen paletler de oldukça kullanışlı. essence glow highlighter palette ile pastel renkleriyle istediğiniz etkiyi yaratabileceksiniz.

essence glow multi use liquid highlighter 23,25 TL

Aydınlatıcılar ile yüzünüzde farklılıklar yaratabilirsiniz
Tercih ettiğiniz aydınlatıcınızı elmacık kemiğinize, burnunuza, kaşlarınızın altına, göz pınarlarınızda uygulayarak yüzünüzde vurgulamak istediğiniz bölgeleri öne çıkarabilirsiniz.
Burnunuzun kontür yapılan kenarlarının ortasına gelecek şekilde dağıtabilir, kaşlarınızın alt kısmına ve alnınızın orta kısmına aydınlık verebilirsiniz. Kaş kemerinin altına sürdüğünüzde kaşlarınızı daha kalkık görünmesini sağlayacak olan aydınlatıcıları, göz pınarlarınıza uyguladığınızda ise gözlerinizi daha büyük gösterebilirsiniz.

essence glowhighlighter palette 38,95 TL

essence ürünlerine; Rossmann, T-shop, eveshop’ın yanı sıra Watsons’ın seçili mağazalarından ve watsons.com.tr’den de ulaşılabiliyor.

essence glow multi use liquid highlighter fiyatı: 23,25 TL
essence glow dewy highlighter stick fiyatı: 23,25 TL
essence glow holographic loose powder fiyatı: 26,98 TL
essence glow highlighter palette fiyatı: 38,95 TL

Hangi ürünle makyajımız ışıltı olur?