Kaan Animei Röportajımızı Okudunuz mu? Oyuncu Olmak İsterim!

RÖPORTAJ KAAN ANIMEI

Konuştukça onun ne kadar iyi yürekli birisi olduğunu hemen fark ediyorsunuz. Kaan sosyal medya kullanacak akranlarına eğlenmenize bakın ve çok önemsemeyin demeyi de ihmal etmiyor.

Röportaj: Ela & Sıla

O sosyal medyanın yükselen isimlerinden biri. Ancak gençliğin de getirebileceği etki onu şımartmamış. Kaan sosyal medya kullanımı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söylüyor: “Ben her zaman kendim olarak ilerledim sosyal medyada siz de kendiniz olun, kimseye ödün vermeden takmadan ilerleyin, devam edin. Yolunuza çıkan engeller olacaktır, dediğim gibi umursamayın ve her zaman devam edin.” Şahane bir röportaj oldu mutlaka okumalısınız.

İlk olarak okuyucularımıza kendinden bahseder misin?

Kendimden bahsetmek gerekirse; samimi, sevecen ve yardımsever bir insanım. Önyargıdan uzak olmak benim için çok önemli. Birilerini kırmamak için çok dikkat ederim, karşımda düşmanım bile olsa o kişinin ağlamasına dayanamam kısaca özümde iyi bir insanım bence 🙂

Çok klasiktir ama gelecekte hangi mesleği tercih etmeyi düşünüyorsun?

İleride yabancı dil üzerinden kendimi geliştirip ilerlemeyi planlıyorum ek olarak da oyuncu olmak isterim.

En sevdiğin renk nedir?

En sevdiğim renk siyah ve mor.

Burcun ve yükselenin nedir?
Burcum başak yükselenim toprak ve evet ben de burçlara inanıyorum

Nasıl bir giyim tarzın var?

Giyim tarzı olarak kışın sweatshirt altına da bir kot ve kışlık spor bi ayakkabı,bot giyerim. Yazları ise t-shirt ve yine bir kot ve bir spor ayakkabı kombini yaparım ve güzel şekilleri olan çoraplar giymeyi çok seviyorum.

En sevdiğin yemek nedir?

Yemek ayrımı yapan bir insan değilim o yüzden en sevdiğim bir yemek yok, hepsi benim için eşit.

Arkadaşın nasıl bir karektere sahip olmalıdır?

Bana göre bir arkadaş samimi, dürüst, güvenilir ve yanında rahat konuşup rahat davranabileceğim biri olmalıdır.

Tik Tok’a nasıl başladın?

2 yıl önce Loren Gray diye bir kızın videolarını gördüm, hoşuma gitti ve ben de çekmeye başladım. Ilk başladığım zamanlar hep çekip özele atardım ama sonradan herkese açık atmaya başladım.

Nasıl fenomen oldun?

Aslında çok fenomen olduğumu düşünmüyorum. Kendi çapımda bir kitlem var ve onlar sayesinde takipçim arttı ve buralara kadar geldim.

Arkadaşların ya da ailen bunun hakkında bi tepki verdiler mi?

Ailemle arkadaşlarım beni her zaman destekliyorlar, hatta fotolarımın çoğunu ya ablam çekiyor ya da arkadaşlarım bana bu konuda yardım ediyor, hepsini seviyorum.

Fanlarına değer veriyor musun? Onları ne olarak görüyorsun?

Fanlarımdan ziyade hepsi benim arkadaşım gibiler, çok seviyorum hepsini. Bana bir şey dendiğinde savunan insanlar var ve bu beni çok mutlu ediyor. Ben de elimden geldiğince onların dertlerini dinliyorum çözüm arıyorum ve sohbet ediyoruz. Bu yüzden ben de onların hep yanındayım.

Kötü yorumları umursuyor musun?

Umursamıyorum dersem yalan söylemiş olurum; yerine göre umursuyorum. Bazen hiç hak etmediğim yorumlar alıyorum ve üzülüyorum. Eleştiriye hep açığım ama hakarete asla tahammül edemem.

Tik tok a yeni başlayacaklar ile ilgili tavsiyen nedir?

TikTok bana göre eğlenceli bir platform ve herkes abartmadan eğlencesine baksın.

En özendiğin ya da beğendiğin tiktoker var mı?

TikTok’u eskisi kadar kullanmadığı için önerdiğim biri yok ama beğendiğim birden fazla kişi var buraya yazsam sığmaz.

Sevdiğiniz bir giyim markası var mı? Varsa nedir?

H&M ve Bershka’yı seviyorum ama onun haricinde beğendiğim bir kıyafet varsa hemen alırım öyle bir marka takıntım yok. Beğendiğim her yerden giyinebilirim.

Sizce Tik Tok mu yoksa Instagram mı?

Instagram çünkü TikTok tan önce de instagram kullanıyordum ve ilk burada büyüdüm ve iyi kalpli güzel insanlarla tanıştım bu yüzden instagram.

Kendiniz ile ilgili son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Ben her zaman kendim olarak ilerledim sosyal medyada siz de kendiniz olun, kimseye ödün vermeden takmadan ilerleyin, devam edin. Yolunuza çıkan engeller olacaktır, dediğim gibi umursamayın ve her zaman devam edin. ♡

Kaan Animei ile Girls dergisi röportaj yaptı