Koton’dan En İyi Arkadaşlara Özel Tasarımlar!

Koton En İyi Arkadaşlara Özel Tasarımlar
Koton En İyi Arkadaşlara Özel Tasarımlar

Koton’un, hayvanların daha iyi bir hayat yaşamasına yönelik projeleri kapsamında Bana Göz Kulak Ol Derneği iş birliğiyle oluşturduğu Koton Love tasarımları; evcil hayvanlar ve sahipleri için bir örnek şekilde hazırlanan “My Best Friend” özel koleksiyonuyla zenginleşiyor. Koleksiyonda birbirini tamamlayan, slogan baskılı, rengarenk sweatshirtler bulunuyor. Koton En İyi Arkadaşlara Özel Tasarımlar!

Youtube kanalımız

Koton, can dostlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesine yönelik projelerini sürdürüyor. Bana Göz Kulak Ol Derneği iş birliğiyle oluşturduğu Love Koleksiyonu ile 10.000 sokak hayvanına mama, tedavi ve barınma desteği için kaynak sağlamayı amaçlayan Koton; “My Best Friend” özel koleksiyonu kapsamında tasarladığı, evcil hayvanlar ve sahipleri için bir örnek şekilde hazırlanan sweatshirt tasarımlarını hayvan severlerin beğenisine sunuyor.

Kırmızı, siyah ve gri renklerden oluşan sweatshirt tasarımlarında; kadın- erkek kategorilerinin yanı sıra evcil hayvanlara göre 3 farklı beden seçeneği bulunuyor. Tasarımlarda birbirini tamamlayan slogan ve mesaj baskıları yer alıyor.

Sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesi konusunda farkındalık sağlamak için hayata geçirilen Koton Love “My Best Friend” özel koleksiyonu; seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

#kotongözkulakoluyor

Koton En İyi Arkadaşlara Özel Tasarımlar! Girls and She Dergisi.

Felix bunu hep yap lütfen!