Saçlarda Elektriklenmeye OGX Shea Soft & Smooth ile son verin! Nasıl mı?

“Güzellik, saf ve sade” mottosuyla saça ihtiyacı olan her şeyi veren, paraben ve sülfat içermeyen benzersiz egzotik içeriklere sahip OGX ürünleri; bakım, şekillendirme, koruma, onarma ve saç diplerine uygun özel saç ürün serileriyle; saça ihtiyacı olan her şeyi verir… Özellikle kalın telli ve gür saçlarınız için güçlü bir nemlendirici seri arıyorsanız OGX Shea Soft&Smooth tam size göre… OGX Shea Soft&Smooth ile saç bakımı

şampuan

Son zamanlarda bir hayli ön planda olan ve özellikle saçların sağlıklı bir hal almasını destekleyen Shea yağı (shea butter), Afrika’da yetişen Shea ağacının fındığının ezilmesiyle elde edilen, kirli beyaz, fildişi rengine yakın, tereyağı kıvamındaki kremdir. Tropik bir ağaçtan elde edilen Shea yağının saçlara etkisini merak ediyorsanız; saymakla bitmez… Saç gözeneklerini tıkamadan saç diplerini nemlendirir ve güçlendirir, Saçların kırılmasını engeller, Saçların koparak dökülmesine mani olur, Çok fazla işlem görmüş saçları tamir eder ve yumuşatır, Saçların canlı ve parlak görünmesinin yanı sıra saçları uzatmaya yardım eder.

Kalın telli ve gün saçlar için güçlü nemlendirici                            
Kalın telli ve gür saçlarınız için güçlü nemlendiricili bir saç bakım serisi arıyorsanız silikonsuz, benzersiz egzotik içeriklere sahip OGX Elektriklenme Karşıtı Shea Soft& Smooth’u denemelisiniz. Shea yağı, agave ve Hindistan cevizi yağı ile zenginleştirilen, saç tellerinin elektriklenmesini engelleyen Shea Soft&Smooth, saçın kendi doğal yağlarının kazınmasına izin vermeden nazikçe temizliyor, kabarıklığı dindiriyor ve elektriklenmeyi önlüyor. Tabii bunları da kremsi ve zengin formülü sayesinde başarıyor.
Saç tellerinizin pürüzsüz, yumuşacık ve dolgun olmasını sağlayan bu seri ile ipeksi ve ışıltılı görünen sağlıklı saçlara sahip olmak artık sizin elinizde.

saç bakım kremi

OGX Shea Soft&Smooth ile saç bakımı