Pharell Williams efsane bir saat tasarladı!

Pharell Williams Richard Mille saat

Richard Mille, sanatçının adını taşıyacak ilk saat üzerinde birlikte çalışmayı önerdiğinde Pharell Williams , ilham almak için çocukluk hayaline daldı.
Pharell Williams Richard Mille saat.

www.youtube.com/msemedya

Pharell, yaptığı müziği, “altüst eden” şeklinde tanımlıyor. Sanat dünyası, odak noktasını değiştirmekten, beklenmedik ortaklıklar aracılığıyla yeni bakış açıları bulmaktan ibaret. ‘Sizi altüst etmiyorsa, yalnızca sade diyebilirim.’ Bu dünyada bir şeylerin “pat diye var olmasına” ihtiyaç duyarız. İnsan olarak, zamanımızı kainata bakarak geçiririz. RM 52-05’te, “var olan” bu şey ise, bakış açımızı 180 derece değiştirmemizle alakalı. Bu, saatin yüzeyine bakarken, uzayın enginliği içerisinden baktığımız şeyin kendimiz olduğunun farkına vardığımız an. Dünyanın Mars’tan görünen hali. Bir astronot başlığında vücut bulan, uzak ve güzel bir yansıma.

Astronot oluyoruz! Başlıkta, siyah safir ve iki pırlanta içeren iki beyaz altın bileşen, yakın çevremize ışık veren projektörleri andırıyor. Ciltte ise, hava fırçası kullanılarak beyaza boyanmış Grade 5 titanyum uzay giysisini hissedebiliyoruz.

Bu kozmik saati, diğer inovasyonlar tamamlıyor. Kahverengi Sermet, titanyumun hafifliğini seramiğin sertliğiyle harmanlıyor. Yüksek performanslı seramikle özdeşleştirilen metalik zirkonyum matrisinden oluşuyor ve bu bileşim malzemeye, metalik yansımaları olan inanılmaz bir kahverengi ton kazandırıyor. Kasa sargısı ise havacılık alanında çok iyi bilinen bir uygulama olarak, Carbon TPT®’den yapıldı. Modelin arka kısmındaki kollar ve köprüler, roket atma platformlarını veya uydu kollarını canlandıracak şekilde iskeletleştirildi. Kurma kolu ise, roket kapsülü tasarımını temel alıyor. Etrafını çevreleyen kauçuk, Mars’ta gezen bir aracın tekerleklerinin profiline sahip.

Sadece limitli sayıda astronot bu benzersiz Mars misyonunda yer alacak.

RM 52-05 Tourbillon Pharell Williams, 30 parçalık bir koleksiyon olarak üretildi. Virginia Beach’te Uzay Yolu’nu izleyerek büyüyen küçük çocuk, bu keşife pilotluk edecek olmaktan büyük heyecan duyuyor.

Pharell Williams Richard Mille saat. Girls and She Dergisi.

Öykü Karayel’in başrollerinde yer aldığı drama dizisinin çekimleri başladı.