Puma’dan sneaker tutkunlarına RS-X serisi! Alınır mı? Moda olur mu?

PUMA, yeni RS-X serisi ile “büyükleri” oyuna çağırıyor. #ToysForBigKids mottosuyla ve kendi alanının başarılı isimleriyle birlikte sneaker tutkunlarının beğenisine sunulacak RS-X ailesi, RS-X Toys, RS-X TRANSFORMERS ve RS-X Reinvention modelleriyle öne çıkıyor. Puma RS-X

Girls and She Dergisi

Global spor markası PUMA, yeni RS-X serisi ile büyükleri oyun dünyasına davet ediyor. 1980’lerin klasik Koşu Sistemi (RS) yelpazesi üzerine kurulu, yeni bir trend sunan PUMA RS-X sneakerlar; RS-X Toys, RS-X Reinvention ve RS-X Transformers ürünleriyle öne çıkıyor. Her şeyin ekstrem ve abartılı bir şekilde yorumlandığı RS-X yelpazesi; chunky tasarımları, 2018 ve 2019’un en trend taban özellikleri, malzeme karışımları ve cesur renk paleti ile yeniliği kutluyor. PUMA, RS-X serisinin tanıtımı kapsamında başlattığı #ToysForBigKids projesi ile Burak Yörük, Nil Burçak Keser, Didem Soydan, Umut Eker, Gökçen Arıkan, Adil Ayvaz, Biçem Sinik, Leo Lunatic ve İstanbul Trip rap grubu gibi ünlü isimlerle iş birliklerini de hayata geçiriyor.

Puma RS-X

Büyükler için Oyun Zamanı!

Serinin merakla beklenen ürünü RS-X Toys ile PUMA büyükleri keyifli bir oyun oynamaya çağırıyor. Oyuncakların sneaker kültürünün içinde ve ötesinde yeniden keşfini kutlayan RS-X Toys’un tasarımı, koleksiyonluk vinil oyuncaklardan esinleniyor. Nostalji dolu sneaker, kuşakların birlikte büyüdüğü ikonik oyuncaklar dönemine selam veriyor. Geçmişten esinlenen chunky silueti, orta tabanda bulunan RS teknolojisi ve deri dış yüzeyi ile fütürist bir tasarıma sahip olan ayakkabı, PUMA Black – Blue Atoll ve PUMA White – PUMA Royal – High Risk Red olmak üzere, iki yeni renk seçeneğiyle piyasaya sürülüyor.

İkonik Otobotlar

PUMA, 2019 yılında RS-X’in oyuncak, televizyon, telekomünikasyon ve otomobil dünyalarından esinlenen heyecan verici versiyonlarını da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. RS-X serisinin en dikkat çekici ürünlerinden olan RS-X TRANSFORMERS modeli ile PUMA, otobotların çekici tasarımlarını sneaker kültürüne yansıtıyor.

Orta tabanı PUMA’nın patentli RS teknolojisi ile donatılan RS-X TRANSFORMERS sneaker; chunky tasarımı, cesur renk paleti ve malzeme karışımları ile dikkat çekiyor. Üst kısmı file, kumaş ve nubuk dış yüzeyler ile kaplı olan ayakkabı, Quiet Shade –Cyber Yellow rengindeki RS-X Transformers Bumblebee ve Dazzling Blue – High Risk Red rengindeki RS-X Transformers Optimus Prime modelleri ile iki kahraman ile özdeşleşen renklere gönderme yapıyor.

RS Konforu Yeniden Keşfediliyor

Serinin dikkat çeken bir diğer ürünü ise orta tabanı PUMA’nın patentli RS Teknolojisi ile tasarlanan RS-X Reinvention olarak öne çıkıyor. Chunky silueti ile sınırları zorlayan model, geçmişten esinlenen tasarımın modern bir yorumuna sahip. Kabartmalı kumaş topuklu deri ve süet dış yüzeylerin zamanın ötesine geçen tarzı; trend, çok yönlülük ve konforu en çekici şekilde bir araya getiriyor. RS-X Reinvention modeli, PUMA arşivinin en ikonik parçalarından seçilen özel renklerle ve 2018 – 2019’un en trend tabanıyla sneaker tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Puma RS-X