Minik Dostlarımız Pati Sigortası İle Güvence Altında!

Sigorta Cin tarafından müşteriye sunulan Pati Sigortası ile, kedi ve köpeğinizin zehirlenme, enfeksiyon kapma, cisim batması, kırık, yaralanma, trafik kazası, elektrik çarpması gibi pek çok tehlikeden korunuyor. Sigorta Cin pati sigortası

Girls Dergisi

Onlar bizim minik dostlarımız, ailemizin birer üyesi. Sevdiklerimizin bugününü ve geleceğini nasıl düşünüyorsak minik dostlarımız, kedi ve köpeklerimizi de öyle düşünürüz. İşte onların başına gelebilecek beklenmedik kazalarda yanınızda olacak Aksigorta Pati Sigortası anlaşmalı veteriner hekim ağı, teminat kapsamı ve ekonomik fiyatı ile kedi ve köpekleriniz yaramazlık yaparken sizin içiniz rahat olacak. Sigorta Cini’nin Aksigorta güvencesiyle sunmuş olduğu Pati Sigortası ile can dostlarımız için oluşturduğu benzersiz sağlık hizmeti onların tüm ihtiyaçlarını güvence altına alıyor.

Aksigorta Pati Sigortası’nın kapsamlı teminatları, can dostunuzun acil durumlardaki tedavi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Aşıları tamamlanmış 6 aydan büyük 10 yaştan küçük olan tüm ırk ve cinsiyetteki kedi ve köpekler için yapılabileceğini söyleyen Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı, “Teminat kapsamında yer alan acil durumlarda size en yakın anlaşmalı veteriner kliniklerine başvurmanız halinde oluşacak tedavi giderleri teminat limitleri dâhilinde sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır” dedi.

Can dostunuzun sağlığını etkileyecek hijyen koşulları da göz önünde bulundurularak yılda bir kere hediye muayene ve bakım hizmetinin yer aldığı sigorta kapsamında 3. şahıslara verilebilecek zararlar da 3.000 TL’ye kadar teminat altında.

Sigorta Cin pati sigortası