17 Kasım Pazar saat 17.00’de Adamlar konseri Vadistanbul Jolly Joker’de!

Vadistanbul Jolly Joker Konserleri Kasım
Vadistanbul Jolly Joker Konserleri Kasım

Vadistanbul’da bulunan Jolly Joker birbirinden başarılı sanatçıları, Kasım ayında da müzikseverlerle buluşturmaya kaldığı yerden devam ediyor.Vadistanbul Jolly Joker Konserleri Kasım.

Youtube Kanalımız.

9 Kasım Cumartesi, saat 22.00’de Buray konseri

Pop müziğin genç isimlerinden Buray; Aşk Bitsin, Hatıram Olsun, Deli Divane, İstersen, 1 Şişe Aşk gibi sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine keyifli bir akşam yaşatacak.

15 Kasım Cuma, saat 22.00’de Hakan Altun konseri

Müzik hayatında olduğu günden beri tüm albümleri ile listelerin zirvesinde yer alan Hakan Altun, romantik ve eğlence dolu şarkılar ile Vadistanbul Jolly Joker’de sahneye çıkıyor.

16 Kasım Cumartesi, saat 22.00’de Mabel Matiz konseri

Şarkılarıyla olduğu kadar sahne kıyafetleri ve konseptleriyle de büyük beğeni toplayan Mabel Matiz, şarkılarıyla şifa bulmayı isteyen tüm sevenlerini Vadistanbul Jolly Joker’e bekliyor.

17 Kasım Pazar, saat 17.00’de Adamlar konseri

Alternatif müzik sahnesinin Türkiye’deki yeni isimlerinden Adamlar, 17 Kasım Pazar günü Vadistanbul Jolly Joker’de sahne alıyor. İlk albümleri “Eski Dostum Tankla Gelmiş”i 2014’te yayınlayan grup, kendine özgü müziğini yaratıyor. Vokal ve gitarda Tolga Akdoğan, elektro gitarda Gürhan Öğütçü basgitarda Can Aydemir ve davulda Berkan Tilavel’den oluşan Adamlar müzikseverleri Vadistanbul Jolly Joker’e bekliyor.

22 Kasım Cuma, saat 22.00’de Serkan Kaya konseri

Arabesk müziğin başarılı temsilcilerinden söylediği şarkılarla dinleyenlerin kalbine dokunan Serkan Kaya sevilen şarkılarından hazırladığı repertuvarıyla Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine keyifli bir müzik gecesi sunacak.

23 Kasım Cumartesi, saat 22.00’de Zeynep Bastık konseri

Yaklaşık 10 yıldır sürdürdüğü müzik serüveninde, bu sene muhteşem bir çıkış yaparak geniş bir hayran kitlesi kazanan Zeynep Bastık, şarkılara getirdiği özgün yorumuyla beğeni toplamaya devam ediyor. Felaket, Yanımda Kal, Bırakmam Doğru Mu, Unutursun şarkılarını hep bir ağızdan söylemek üzere tüm Zeynep Bastık hayranları Vadistanbul Jolly Joker’e davetli.

29 Kasım Cuma, saat 22.00’de Rubato konseri

Türkiye’nin en iyi enstrümancıları olarak anılan izleyicilerine eşsiz bir müzik keyfi yaşatan ve kısa sürede hem ekranda hem de dijital ortamda milyonlarca izleyiciye ulaşan Rubato, unutulmaz şarkılarını seslendirirken dinleyicilerine keyifli bir müzik gecesi yaşatacak.

30 Kasım Cumartesi, saat 22.00’de Koray Avcı konseri Söylediği şarkılar ile sosyal medyada en çok paylaşılan müzisyenler arasında yer alan Koray Avcı, sevilen şarkıları, yorumladığı unutulmaz eserler ve etkileyici sahne performansıyla müzikseverler ile Vadistanbul Jolly Joker sahnesinde buluşuyor.

Vadistanbul Jolly Joker Konserleri Kasım. Girls and She Dergisi.

Mucize besin Balkabağının faydaları saymakla bitmiyor! İşte balkabağının faydaları!