World of Warcraft: Shadowlands ile Ölüler Diyarına Adım Atmaya Hazır Olun!

World of Warcraft Shadowlands Geldi
World of Warcraft Shadowlands Geldi

Blizzard Entertainment’ın bugün duyurduğu, World of Warcraft®: Shadowlands’de Azeroth kahramanları öte dünyanın harikaları ve dehşetleriyle karşı karşıya kalacak, Sylvanas’ın yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşecekler. World of Warcraft Shadowlands Geldi!

Youtube kanalımız!

Horde’un düşmüş lideri Sylvanas Windrunner, Azeroth ile ölüler diyarı arasındaki perdeyi yırttı ve bunu yaparken yaşamla ölüm arasındaki kozmik dengeyi tehdit eden bir dizi olayı da harekete geçirdi. Blizzard Entertainment’ın bugün duyurduğu, devasa çok oyunculu rol yapma oyununun son genişleme paketi World of Warcraft®: Shadowlands’de Azeroth kahramanları öte dünyanın harikaları ve dehşetleriyle karşı karşıya kalacak, Sylvanas’ın yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşecekler.

World of Warcraft oyuncuları efsanevi Shadowlands’e adım attıklarında, ölüler diyarını kargaşa içinde buluyorlar. Normal şartlar altında bedenlerini terk eden ruhlar sürdükleri hayata uygun bir diyara gönderilirken şimdi tüm ruhlar, kendilerini aralarından en şeytani olanların sonsuza dek acı çekmeye mahkum edildiği Maw’da buluyor. Oyuncular, döngüyü tekrar yoluna sokmaya ve Sylvanas’ın planlarının nerelere uzandığını anlamaya çalışırken Shadowlands’in farklı düzlemlerinde hüküm süren Yeminliler ile bağ kuracak:

Bastion’dan, fani diyardan Shadowlands’e geçen ruhları disiplin ve görev bilinciyle güvende tutan Kyrian’lar.

Ardenwald’dan, doğanın ruhlarını onların yeniden doğmasını engelleyenlere karşı sert şekilde savunan Night Fae’ler.

Revendreth’ten, bolluk ve işkenceyle dolu gotik bir diyarda kibirli ve mağrurların ruhlarıyla beslenen Venthyr’ler.

Maldraxxus’tan, yeraltında Shadowlands’in ilk savunma hattını oluşturan hortlak ordusunu yaratan, savaşta güç ve şan arayanları onurlandıran Necrolord’lar.

Shadowlands’deki yolculukları boyunca oyuncular, Warcraft® evreninin aramızdan ayrılmış bazı efsane isimleriyle de karşı karşıya gelecek: Kendisini bir öç sembolüne dönüştürmeye çalışan karanlık güçlere karşı mücadele eden Işıkgetiren Uther ve hayattayken işlediği suçlardan dolayı Revendreth’e hapsolmuş, geçmişinden gelen bir düşmandan intikam alma peşinde olan Kael’thas.

“Shadowlands bizi Warcraft evreninde daha önce hayal bile etmediğimiz yerlere götüreceği için çok heyecanlıyız,” diyen Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, sözlerine şöyle devam ediyor: “Öte âlemleri keşfetmek, göçüp gitmiş eski dostlarla hasret gidermek ve Warcraft destanına oyuncularımızla birlikte yeni ve efsanevi bir bölüm daha eklemek için sabırsızlanıyoruz.”

World of Warcraft Shadowlands Geldi! Girls and She Dergisi.

Hearthstone Yeni Genişleme Paketiyle Descent of Dragons’da Gökyüzüne Yelken Açıyor!