Yeni Sezon Makyaj Trendleri iddialı renklerle buluştu; Koton Beauty Blushed Marble koleksiyonu!

Koton Beauty, 2019 İlkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Blushed Marble Koleksiyonu ile yeni sezonun renklerini, en yeni yaz ürünleriyle bir araya getiriyor. Koleksiyonda mat lipstick, far paletleri, pudra, stick highlighter ve terracota allık seçenekleri bulunuyor. Koton Beauty koleksiyonu

Girls and She

Koton Beauty Blushed Marble Koleksiyonu, yeni sezon makyaj trendlerini yepyeni renkler ve ürünler ile buluşturdu. Mat Lipstick, far, pudra, stick highlighter ve terracota allık seçeneklerinden oluşan koleksiyon çarpıcılık ve doğallığı bir arada sunuyor.

Kolay uygulanan yapısı, formu ve maksimum kalıcılık sağlayan formülüyle koleksiyonda yerini alan mat lipstick, sezonun trend renklerini dudaklarla buluşturuyor. Koleksiyondaki far paleti seçenekleri hem sedefli hem de mat göz makyajı alternatifleriyle sunulurken, cildin pürüzsüz görünümü pudra ile sağlanıyor. Invisible Pudra, cilt tonunu eşitleyerek parlamayı kontrol altına alırken, transparan etkisi sayesinde de cilt rengini değiştirmeden matlık sağlıyor. Yanaklara ince ve doğal ışıltı kazandıran Terracota Blush ise sedefli ve yumuşacık yapısıyla yeni sezonun makyaj trendlerini yansıtıyor.

Terracotta Blush

Koton Beauty Blushed Marble Koleksiyonu, seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Koton Beauty koleksiyonu